Новини

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Сердечно вітаємо із Днем Незалежності України. Миру ВАМ, злагоди, благополуччя, сили, оптимізму та міцного здоров’я❤️

В Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі імені М. Старицького відбувся внутрішній турнір з настільного тенісу.

Призові місця отримали:
1 місце – Франчук Дмитро, артист драми театру.
2 місце – Педан Сергій Йосипович, художній керівник народного ансамблю танцю “Поділля”.
3 місце – Цимбалістий Андрій, артист драми театру.

Колектив Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького щиро вітає всіх українців з Днем Вишиванки! (відео)

Колектив Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького щиро вітає всіх українців з Днем Вишиванки! (відео).

Вишиванка наш генетичний код! Вишиванка говорить за нас! 21 травня в День вишиванки, одягни свою вишиванку! (Фото: Сергія Аніськова).

Вишиванка наш генетичний код! Вишиванка говорить за нас! 21 травня в День вишиванки, одягни свою вишиванку! (Фото: Сергія Аніськова).

Цьогоріч весь світ святкує 180 років з дня народження музичного генія українського походження – Петра Ілліча Чайковського (відео).

Представляємо Вам невеличкий екскурс у світ чарівної музики,у виконанні артистки театру Ірини Федоовської (сопрано) та талановитого піаніста Андрія Герасимюка (фортепіано). Дякуємо прекрасній подільській художниці Галині Олійник за надані чудові картини. Дивимось разом! Святкуймо разом! …

Інформаційний відеоролик проти COVID-19 для батьків та дітей! (VIDEO). Це важливо показати кожній дитині!

Інформація для батьків та анімаційний ролик для дітей з порадами про те, як поводитися під час карантину, введеного для стримування епідемії коронавірусу COVID-19.

Мийте руки, будьте здорові та бережіть себе і своїх дітей ‼️

Українські зірки своїм прикладом закликають дотримуватися простих правил, які допомагають зменшити ризики інфікування коронавірусом та убезпечити себе (ролик-звернення)!

Українські зірки підтримали Міністерство охорони здоров’я України у масштабній інформаційній кампанії проти розповсюдження коронавірусу. До українців звернулися з важливими порадами Оля Полякова, Олег Винник, TAYANNA, Настя Каменських (NK), Дзідзьо та MONATIK! (ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ)!

Догори