ВІТАЄМО МАРИНУ БОРТНИК-ГУЛЕВАТУ!

         26 березня 2019 року під головуванням заступника Міністра культури України Рибачука Юрія відбулось засідання комісії з відбору кандидатів на здобуття стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва.

         За результатами проведеної роботи комісія прийняла рішення щодо призначення стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва 217 кандидатам, серед яких стипендію отримала керівник літературно-драматичної частини Хмельницького театру імені М. Старицького Марина Володимирівна Бортник-Гулевата.

         Колектив Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького вітає Марину Бортник-Гулевату з отриманням стипендії Президента України та щиро бажає міцного здоров’я, натхнення, втілення найсміливіших творчих задумів, любові, сімейного благополуччя і щастя!